loader image

شرکت معماران رادیس

طراحی تخصصی وب سایت


امروزه با توجه به آنلاین شدن کسب و کارها و گسترش شبکه های اینترنتی طراحی وب سایت نقش مهمی در فروش و بازاریابی در بازار رقابتی به خود اختصاص داده است. تقریبا 90 درصد کاربران قبل از خرید کالا یا دریافت خدمات آن را در گوگل سرچ و برای دریافت خدمات وب سایت مجموعه مورد نظر خود را پیدا می کنند. اگر مجموعه شما دارای وب سایت باشد شانس انتخاب شما برای دریافت محصول و خدمات بسیار بیشتر است.

وب سایت در واقع ویترین کسب و کار شماست و می توانید با داشتن یک وب سایت با گرافیک مناسب و زیبایی بصری کلیه خدمات و محصولات خود را معرفی کنید ، یا حتی محصولات خود را مستقیماَ در وب سایت به فروش برسانید.

اما آیا داشتن وب سایت برای پیشی گرفتن از رقبا در فضای کسب و کار کافیست؟

داشتن وب سایت به تنهایی نمی تواند موجب افزایش فروش و ارائه خدمات محصولات شما شود. همانطور که گفته شد 90درصد کاربران برای یافتن نیازهای خود آن را در گوگل سرچ، و وب سایت مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

اما در این میان الویت انتخاب کدام وب سایت ها می باشند؟کاربران بعد از سرچ کردن نیازهای خود فقط به صفحه اول گوگل توجه می کنند پس اگر میخواهید وب سایت مناسبی برای ارتقاء بازاریابی و فروش خود داشته باشید لازم است وب سایت شما یک وب سایت بهینه شده یا در اصطلاح سئو شده باشد تا بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

کدام نوع وب سایت مناسب کسب و کار شماست؟

کاربرد وب سایت ها براساس امکانات و میزان دسترسی متفاوتی که دارند متفاوت است

وب سایت شخصی: شما می توانید برای معرفی حرفه و تخصص خود یک وب سایت داشته باشد و اطلاعاتی مانند : پروپوزال ، نمونه کارها،مقالات و آموزش های مربوط به تخصص خود را در وب سایت قرار دهید.

وب سایت شرکتی: شما میتوانید با داشتن یک وب سایت شرکتی راهی برای معرفی خدمات کسب و کارتان در محدوده جغرافیایی وسیع تری داشته باشید.وب سایت شرکتی در واقع یک پلت فرم در فضای مجازی است که شما می توانید براحتی خدمات محصولات خود را در وب سایت شرکتی معرفی کنید.

وب سایت فروشگاهی: شما با داشتن یک وب سایت فروشگاهی می توانید علاوه بر معرفی محصول و خدمات،محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

  • شرکت رادیس با کادر مجرب و متخصص در زمینه طراحی وب سایت آماده ارائه مشاوره و طراحی وب سایت شما می باشد.